FB
deenfrplruuk

Wynik postępowania – kotłownia kontenerowa

Pod poniższym linkiem znajduje się informacja o wyniku postępowania na kotłownię kontenerową

Wynik postepowania – kotłownia kontenerowaZapytanie ofertowe – „Modernizacja ścian na hali produkcyjnej”

Zwracam się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie zadania „Modernizacja ścian na hali produkcyjnej” wg załączonego zapytania ofertowego i załączników.

Termin składania ofert upływa w dniu 06.02.2017 r.

Provitus_B1_zapytanie_2

Provitus_B1_zalacznik_2_kosztorys

Provitus_B1_zalacznik_1_przedmiarZapytanie ofertowe – detektor metalu uszczegółowienie

W związku z pojawiającymi się pytaniami, informuję, że w zapytaniu wkradł się błąd – maksymalna szerokość słoja to 125 mm. Dodatkowo w linku poniżej podstawowe słoje stosowane przez nas wraz z wymiarami.

Słoje schematyZapytanie ofertowe – maszyna pakująca – uszczegółowienie

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi wielkości pakietów, informujemy iż podstawowym pakietem jest pakiet 2×3. Podstawowe wielkości i wymiary słoi – rysunki w załączeniu.

Słoje schematyTablica wwwZapytanie ofertowe – zasobnik stożkowy

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie zasobnika stożkowego dla zakładu PROVITUS w Zambrowie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Zasobnik stożkowyZapytanie ofertowe – sprężarka śrubowa

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż , dostawę i uruchomienie śrubowej sprężarki powietrza o wydajności minimum 2m3/min dla zakładu PROVITUS w Radzyminie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Zapytanie sprężarkaZapytanie ofertowe – pompa Radzymin

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż i dostawę pompy membranowej o wydajności maksymalnej powyżej 570 l/min dla zakładu PROVITUS w Radzyminie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Zapytanie pompa 2017RZapytanie ofertowe – pompa membranowa

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż i dostawę pompy membranowej o wydajności maksymalnej powyżej 570 l/min dla zakładu PROVITUS w Zambrowie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Zapytanie pompa 2017Zapytanie ofertowe – separator kamieni

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż , dostawę i uruchomienie separatora kamieni o wydajności maksymalnej powyżej 5 000 kg/h dla zakładu PROVITUS w Zambrowie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Zapytanie odkamieniaczZapytanie ofertowe – obieraczka parowa

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie obieraczki parowej do warzyw okopowych do zakładu PROVITUS w Zambrowie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Obieraczka parowaZapytanie ofertowe – myjka wibracyjna

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie myjki wibracyjnej dla zakładu PROVITUS w Radzyminie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Myjka wibracyjnaZapytanie ofertowe – kocioł warzelny Radzymin

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie kotła warzelnego 750l do zakładu PROVITUS w Radzyminie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Kotły warzelne wwwZapytanie ofertowe – kocioł do gotowania zalewy 500 l

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie kotła warzelnego 500 l do zakładu PROVITUS w Radzyminie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Kocioł do gotowania zalewy RadzyminZapytanie ofertowe – kocioł do gotowania zalewy 1000 l

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie kotła warzelnego 1000 l do zakładu PROVITUS w Zambrowie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Kocioł do gotowania zalewyZapytanie ofertowe – urządzenie pakujące w folię

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie urządzenia pakującego w folię termokurczliwą dla zakładu PROVITUS w Radzyminie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Zapytanie urządzenie pakująceZapytanie ofertowe – dozownica

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie dozownicy do buraczków do zakładu PROVITUS w Zambrowie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

DozownicaZapytanie ofertowe – detektor metali

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż, dostawę i uruchomienie detektora metalu dla zakładu PROVITUS w Zambrowie.

Treść zapytania pod poniższym linkiem:

Zapytanie detektorAktualizacja zapytania ofertowego dotyczącego etykieciarki na zimny klej

Wszystkie zmiany/uzupełnienia zostały podkreślone w treści załącznika.

 

Opis zmian:

Pkt 2 – dodano orientacyjne długości przenośników

Pkt 3 – zmieniono wymaganie dotyczące ilości dostarczonych urządzeń do klientów

Pkt 7 – wydłużono termin składania ofert do 24.01.17r.

Pkt 11 – poprawiono wymagania dotyczące listy referencyjnej oraz dodano informacje o możliwości złożenia oferty w EUR

Zapytanie etykieciarka popr 1Zapytanie ofertowe

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na: Sprzedaż i dostawę i uruchomienie etykieciarki na zimny klej dla zakładu PROVITUS w Radzyminie.

Więcej szczegółów pod poniższymi linkami.

Zapytanie ofertowe

Etykieta 0,5 tył Etykieta 0,28 tył Etykieta 0,28 przód Etykieta 0,5 przód Słoje schematy Etykieta 0,72 tył Etykieta 0,72 przód

 Zapytanie ofertowe

Zwracamy się z prośbą  o składanie ofert na zakup maszyn do przetwarzania warzyw.

Więcej informacji TUTAJ.Promocja Marynat do mięs na grilla ! (Regulamin)

Provitus-facebook_pedzelek

Zapraszamy do zabawy z firmą PROVITUS – do zdobycia poręczne pędzelki oraz mnóstwo satysfakcji.

Promocja Pedzelek do marynat Provitus GRATIS!Crangria – witaminowa bomba czyli kompot żurawinowy z owocami

Crangria

Crangria to jedyny taki produkt na polskim rynku. Owoce żurawiny, pomarańczy, jabłek i cytryny w pysznej, naturalnej zalewie wystarczają do przygotowania 2,5 napoju. Nie od dziś wiadomo, że żurawina spożywana jako składnik urozmaiconej diety, wykazuje dobroczynne oddziaływanie dla zdrowia. Ma zarówno działanie terapeutyczne (w przypadku dolegliwości układu moczowego), ale przede wszystkim profilaktyczne. Dodatek owoców pomarańczy, cytryny oraz jabłek sprawi, że szklanka naszego kompotu w pełni zaspokoi dzienne zapotrzebowanie na witaminę C i jednocześnie w naturalny sposób wpłynie dobroczynnie i zdrowotnie na pozostałe układy w naszym organizmie.

Zapraszamy do zakupu!Nowość na sklepowych półkach – Ogórki po cygańsku !

Gypsy Style Cucumbers

Nasze Ogórki po cygańsku to zaskakująco ciekawe połączenie ogórków z pomidorami.

Efekt? Znakomity! Powstał produkt, który jest doskonałym uzupełnieniem ciepłych i zimnych posiłków a także sam w sobie stanowi lekkie danie. Zastosowanie tego produktu ogranicza jedynie wyobraźnia konsumenta. Od siebie podpowiadamy, że można go dodawać wszędzie gdzie do tej pory używaliśmy ketchup.

Zapraszamy do zakupu i życzymy SMACZNEGO! :)Chrzan żurawinowy w Biedronce!

biedr

We wrześniu wszystkich fanów chrzanu żurawinowego z województwa mazowieckiego zapraszamy po nasz chrzan do Biedronki !PLMA 2013 World of Private Label 28 – 29.05.2013 r. Amsterdam – Holandia

PLMA

Targi PLMA „World of Private Label” International Trade Show gromadzą corocznie ok. 4000 producentów i hurtowników specjalizujących się w dostarczaniu produktów dla sieci marketów, hipermarketów i sklepów na całym świecie, którzy na stoiskach wystawienniczych indywidualnych, narodowych i regionalnych prezentują oferty sprzedaży w kategorii świeżych, mrożonych, chłodzonych i gotowych produktów spożywczych i napojów oraz w kategoriach nieżywnościowych takich jak kosmetyki, produkty dla zdrowia i urody, artykuły  gospodarstwa domowego, pielęgnacji samochodu, DIY i inne. W tym roku mieliśmy okazję być tam po raz kolejny. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia.

  więcejSosy Pesto dla miłośników kuchni włoskiej!

Pesto

Sosy Pesto dla miłośników kuchni włoskiej!

Z myślą o miłośnikach kuchni włoskiej nasza firma przygotowała serię wyśmienitych sosów Pesto. Wśród niej znajdziemy Pesto Basilico, Pesto Rosso oraz Pesto di Canterella z kurkami. Dzięki nim każdy obiad może przemienić się w śródziemnomorską kulinarną przygodę.

Pesto Basilico i Pesto Rosso to włoska klasyka, a grzybki kurki w Pesto di Cantarella są smakowitym, aromatycznym polskim akcentem w tej linii produktowej. więcejSezon grillowy czas zacząć !

Marynaty

Jeśli chcemy aby nasze grillowane dania zaskakiwały niezwykłym, niepowtarzalnym smakiem, musimy, poza umiejętnym usmażeniem ich, dokładnie je zamarynować! Na szczęście przychodzimy wam z pomocą, oferując gotowe, świetnie doprawione marynaty grillowe. W naszej ofercie znajdziecie marynaty curry i chili – ostrzejsze, najlepsze do mięsa i drobiu oraz marynatę łagodnie czosnkową, świetnie pasującą do mięsa, drobiu oraz ryb. Marynaty  wydobędą z grillowanych dań – ich wyborną kruchość, miękkość i niezwykły smak.

więcejDla duszy i ciała czyli Chrzan na Żurawinie

Chrzan na żurawinie

 

Chrzan na żurawinie to nowość w naszym asortymencie.

Prawdziwy, polski chrzan na 20% warstwie owoców żurawiny!

Doskonała kompozycja smaku wzbogaca łagodne w smaku dania, nadając im wyrazistego i lekko ostrego charakteru. Dzięki starannemu połączeniu wysokiej jakości polskiego chrzanu i słodko – kwaśnej  żurawiny doskonale komponuje się z wszelkimi potrawami kuchni polskiej i nie tylko. więcejŻurawinowe nowości !

Żurawina w syropie

Przedstawiamy nowość, która już gości na półkach sklepów – ŻURAWINA W SYROPIE
Doskonała do przeróżnych kompozycji smakowych. O dobroczynnych właściwościach tego owocu mogą Państwo przeczytać w zakładce „Dla Zdrowia” a przepisy z wykorzystaniem tego produktu w zakładce „Przepisy”

więcej