FB
deenfrplruuk

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/08/2017/1.2POPW

Zapytanie ofertowe na planowany zakup zewnętrznej usługi organizacji wystąpienia na międzynarodowych targach SIAL , odbywających się w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w terminie 12-14 grudzień 2017r. w ramach Działania 1.2. „Internacjonalizacja MŚP” I Etap Osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014 – 2020 .

 

Zapytanie Ofertowe

Załącznik NR 1 Do zapytania ofertowegoO firmie

 

 

Provitus jest rodzinnym, polskim i tradycyjnym przedsiębiorstwem produkcyjnym w branży przetwórstwa owoców, warzyw i grzybów.

Od 1988 r z sukcesem firma sprzedaje swoje produkty na rynku wewnętrznym i eksportuje do krajów europejskich a także do USA, Kanady, Izraela i Argentyny.

Provitus jest marką rozpoznawalną dzięki wysokiej jakości produktów zarówno w zakresie estetyki opakowań jak i ich walorów smakowych. Przetwory marki Provitus można znaleźć na półkach wiodących sieci handlowych t.j. Carrefour, Auchan, Real, Tesco, Kaufland, Polomarket, Alma, Bomi, Piotr i Paweł i innych.

Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana m. in. Złotym Medalem na targach „Polagra”. Jest także znaczącym uczestnikiem programu Ministerstwa Rolnictwa: POLSKA DOBRA ŻYWNOŚĆ.

Wysokie stanadardy produkcji w firmie Provitus potwierdzają uzyskane certyfikaty: HACCP, angielski BRC Global Standard – Food, rosyjski GOST R Goststandard.

Zapraszając do współpracy pozostajemy do Państwa dyspozycji.