FB
deenfrplruuk

Sezon grillowy czas zacząć !

Marynaty

Jeśli chcemy aby nasze grillowane dania zaskakiwały niezwykłym, niepowtarzalnym smakiem, musimy, poza umiejętnym usmażeniem ich, dokładnie je zamarynować! Na szczęście przychodzimy wam z pomocą, oferując gotowe, świetnie doprawione marynaty grillowe. W naszej ofercie znajdziecie marynaty curry i chili – ostrzejsze, najlepsze do mięsa i drobiu oraz marynatę łagodnie czosnkową, świetnie pasującą do mięsa, drobiu oraz ryb. Marynaty  wydobędą z grillowanych dań – ich wyborną kruchość, miękkość i niezwykły smak.

Marynaty są doskonałe do grillowania, pieczenia oraz smażenia. Nadają potrawom niepowtarzalny smak a uprzednie zamarynowanie powoduje, że po upieczeniu mięso jest kruche, aromatyczne i smakowite. Jest to efektem działania perfekcyjnie dobranej mieszanki ziół, przypraw i warzyw. Dzięki zawartości odpowiednich składników mięso nie wysycha, jest miękkie i soczyste. Każda potrawa ma złocistą barwę i chrupiącą skórkę.

Marynata łagodnie czosnkowa  ma wyjątkowy, delikatnie czosnkowy smak. Całość dopełnia mieszanka ziół, przypraw oraz warzyw, nadając potrawie wyśmienity aromat.Marynata łagodnie czosnkowa niezastąpiona jest do mięsa, drobiu i ryb.Zawartość opakowania to 200g., kosztuje ok. 3.50 zł.

 

Marynata curry  wyróżnia się charakternym orientalnym smakiem curry. Nadaje potrawom niepowtarzalny aromat. Bukiet smakowy marynaty curry idealnie podkreśla walory grillowanych dań mięsnych. Wyśmienita do mięsa i drobiu. Zawartość opakowania to 200g., kosztuje ok. 3.50 zł.

 

Marynata chili  bukiet smakowy marynaty został zdominowany wyraźnie pikantnym akcentem papryki chili. Marynata chili pozwala nam przenieść się w gorące klimaty kuchni teksańsko – meksykańskiej. Polecana do mięsa i drobiu. Zawartość opakowania to 200g., kosztuje ok. 3.50 zł.

 

Propozycje grillowe naszej firmy zadowolą nawet najbardziej wybrednego smakosza. Produkty są naturalne, smaczne i aromatyczne. Marynatę należy rozprowadzić na całej powierzchni pokrojonego mięsa i odstawić na minimum 2 godziny.

 

                         marynata_chili marynata_curry marynata_czosnkowa

SMACZNEGO!

 

< powrót