FB
deenfrplruuk

Sosy Pesto dla miłośników kuchni włoskiej!

Pesto

Sosy Pesto dla miłośników kuchni włoskiej!

Z myślą o miłośnikach kuchni włoskiej nasza firma przygotowała serię wyśmienitych sosów Pesto. Wśród niej znajdziemy Pesto Basilico, Pesto Rosso oraz Pesto di Canterella z kurkami. Dzięki nim każdy obiad może przemienić się w śródziemnomorską kulinarną przygodę.

Pesto Basilico i Pesto Rosso to włoska klasyka, a grzybki kurki w Pesto di Cantarella są smakowitym, aromatycznym polskim akcentem w tej linii produktowej.

Sosy Pesto to tradycyjne sosy z bazylii. Zawierają oleje roślinne oraz zioła. Są to produkty pełnoziarniste, dzięki temu są ulokowane bardzo wysoko w piramidzie żywieniowej. Produkty są odżywcze, wygodne, dietetyczne oraz lekkostrawne.

 

Pesto Basilico – jest to typowy sos śródziemnomorski, pochodzący z Genui we Włoszech. Jego najważniejszym składnikiem jest bazylia.

 

Pesto Rosso – sos z bazylii z wyczuwalnym posmakiem suszonych pomidorów. Sos ma wyśmienity, oryginalny smak.

 

Pesto di Canterella – interesująca modyfikacja  pesto sycylijskiego z istotnym udziałem „leśnego złota”, czyli grzybków kurek. Ich smak i aromat z łatwością przebija się przez kompozycję składników typowych dla czerwonego pesto i stanowi autorską propozycję kulinarną naszej firmy.

 

 

Sos Pesto ma uniwersalne zastosowanie – jest bazą wielu sosów do makaronów, sałat, sera, mięs i zup. Świetnie smakuje z chlebem. W przypadku dodawania do potraw gotowanych, należy to robić już po zdjęciu potraw z ognia, gdyż bazylia gorzknieje pod wpływem wysokiej temperatury.

 

Propozycje te zadowolą nawet najbardziej wybrednego smakosza! Produkty są naturalne, smaczne i aromatyczne.

Przepisy z wykorzystaniem naszych sosów Pesto znajdziecie TUTAJ

 

Produkty dostępne są na terenie całego kraju w sklepach spożywczych i hipermarketach.

Pojemność: 160 g
Cena: ok. 5,00 zł

< powrót