EN

  Dla koneserów tradycyjnych smaków Provitus przygotował najnowszą serię posiłków gotowych pod nazwą Bistro, a w niej duszone ziemniaczki, marchewka oraz ciapkapusta. Odpowiednio doprawione, przygotowane ze świeżych składników pochodzących od polskich producentów, w oparciu o rodzime i regionalne receptury, zaspokoją najbardziej wymagające gusta i staną się podstawą smacznego i sycącego posiłku lub apetycznym do niego dodatkiem.
Ciapkapusta to super proste i bardzo smaczne danie prosto ze Śląska. Podaje się ją głównie do żeberek pieczonych oraz kotletów mielonych.
Doskonałe zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Smakowity dodatek do schabu, mielonych czy kurczaka.
Delikatne ziemniaki, połączone z chrupiącym boczkiem i cebulką. Doskonałe do jaj sadzonych oraz jako baza do obiadu z mięsem.
Ciekawy i aromatyczny zamiennik keczupu czy musztardy. Idealny dodatek do kanapek, wędlin i serów. Można ją podać z tortillą, jako dip do nachosów czy, jak sama nazwa wskazuje, w postaci kremu do francuskiej bagietki. Dostępna w dwóch wariantach: pikantna z oznaczeniem HOT oraz łagodna FINE. Odpowiednia dla wegan – skład pasty opiera się głównie na warzywach z dominującą przewagą papryki, jest pozbawiony mięsa i nabiału. W przypadku naszej Pastany ogranicza Cię jedynie kulinarna wyobraźnia! Dostępna u naszych partnerów sieciowych a także pod adresem https://kuznia-smaku.com/provitus/

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami, promocjami i ciekawymi artykułami czyli wszystkim tym co dzieję się wokół i wewnątrz naszej firmy.

 

Aktualności

PROVITUS DĄBROWSCY, MALESA SP.J. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Dotacja na kapitał obrotowy dla Provitus Dąbrowscy Malesa Sp. J."

+48 22 786 62 97

+48 22 786 66 21

biuro@provitus.com.pl

Designet by MAINET.PL

Provitus Dąbrowscy, Malesa Sp. J.

ul. Weteranów 149

05-250 Radzymin

Copyright © Provitus 2023