EN

Przez ostatnie 30 lat wnikliwie obserwowaliśmy rynek, postawy konsumenckie i trendy w modzie żywieniowej, co pozwoliło wprowadzić ok. 30 nowych produktów, które trafiły w gusta i serca konsumentów w Polsce i za granicą. Pełna świadomość zmian jakie dokonują się wokół nas, ułatwiają znalezienie odpowiedzi na pytanie, które zadaje sobie każdy producent „Czego potrzebuje konsument”.

Nasza polityka oraz rzetelna praca pozwoliły na stworzenie silnej i rozpoznawalnej marki oraz ciekawej oferty produktowej, a w konsekwencji bardzo dobrej pozycji rynkowej dającej solidne podstawy ekonomiczne dla dalszych inwestycji oraz ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki dotacjom unijnym oraz finansowania z własnego kapitału cały czas poszerzamy i ulepszamy nasz park maszynowy. Wraz z naszymi pracownikami wielce cenimy zadowolenie naszych klientów.

 

PROVITUS, DOBRZE SMAKUJE!

  • Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat. 

  • Posiadamy 10 tys. m2 powierzchni

   produkcyjno-magazynowej. 

  • Zatrudniamy ponad 100 pracowników.

 

Provitus jest rodzinnym, polskim i tradycyjnym przedsiębiorstwem produkcyjnym w branży przetwórstwa owoców, warzyw i grzybów.

 

Współzałożycielem i mentorem firmy był Tadeusz Dąbrowski. Jego wiedza, doświadczenie i przedsiębiorczość miały fundamentalne znaczenie dla jej rozwoju.

 

Zmiany polityczne i gospodarcze jakie miały miejsce pod koniec lat 80-tych sprzyjały rozwojowi firmy.

Założyciele Provitusa położyli nacisk na produkcję przetworów z przeznaczeniem na półki sklepowe. Lata 90-te to początki nowoczesnego handlu w Polsce, otwiera się wiele sieci handlowych,

a produkty Provitusa trafiają do wiodących operatorów handlowych.

O nas

PROVITUS DĄBROWSCY, MALESA SP.J. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Dotacja na kapitał obrotowy dla Provitus Dąbrowscy Malesa Sp. J."

+48 22 786 62 97

+48 22 786 66 21

biuro@provitus.com.pl

Designet by MAINET.PL

Provitus Dąbrowscy, Malesa Sp. J.

ul. Weteranów 149

05-250 Radzymin

Copyright © Provitus 2023